DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ GYDYMAS

 Pajutote erzinantį dantų skausmą? O galbūt netikėtą dantų jautrumą?

Jei taip, tuomet jums privalu apsilankyti pas savo odontologą, kuris nustatys skausmo židinį bei atliks reikiamą dantų gydymą. Atsiradus danties skausmams jiems atliekamas terapinis gydymas, kuris užkerta kelią mikroorganizmams patekti ar plisti į pulpos ir periapikalinius audinius. Dantys yra plombuojami pašalinus nešvarumus bei pažeistus danties audinius. Po danties gydymo jūsų dantys atgauns estetinę savo išvaizdą, kramtymo funkciją.

  • Ėduonies gydymas: tai viena labiausiai paplitusių ligų, kurios metu dėl atsiradusių apnašų įvyksta danties kietūjų audinių demineralizacija, ėduonies ertmė ima formuotis. Laiku pastebėjus dantis yra išvalomas, išgydomas bei užplombuojamas.
  • Estetinis dantų plombavimas: dažniausiai jis atliekamas dantims, kurie yra pažeisti ėduonies, pakeitę savo spalvą, nudilę ar net nuskilę. Šios procedūros metu yra visiškai atkuriamas natūralus danties paviršius, pritaikomas patogiam kramtymui, atkūriamas puikus estetinis jo vaizdas.
  • Senų ar nekokybiškų plombų keitimas: nors kartais atrodo jog sena plomba visdar puikiai atlieka savo funkciją, tačiau senesnės kartos plombos turi tokią savybę,kadlaikui bėgant juose atsiranda atrodo nematomos ir nejaučiamos ertmės, kuriuose pradeda kauptismaisto likučiai bei įvairūs mikroorganizmai. Nepakeitūs plombos laiku dantis galiausiai gali suskilti ar nulūžti. Šiuo metu plombos yra žymiai patvaresnės, todėl tokia rizika yra žymiai mažesnė.
  • Dantų jautrumo gydymas: dantų jautrumas dažniausiai atsiranda geriant karštus ar šaltus gėrimus ar net įkvėpiant oro per burną. Vizito metu yra nustatoma jautrumo priežastis, o gydymas gali būti pasiūlomas nuo burnos skalavimo skysčio parinkimo iki apsinuoginusių dantų kaklelių plombavimo.

 

Gydytoja odontologė

Asta Stankevičienė

Mob. tel. +370 68668863