ODONTOLOGO PASLAUGOS

DANTŲ GYDYMAS

Terapinis  dantų gydymas – tai dantų plombavimas, išvalant pažeistus kietuosius danties audinius. Dantų gydymo metu užkertamas kelias mikroorganizmams patekti į pulpos ir periapikalinius audinius. Naudojant šiuolaikines medžiagas plombavimo metu atstatomas ne tik estetinis danties vaizdas , bet ir suteikiama taisyklinga anatomijos forma bei atkuriama kramtymo funkcija.

 

PROTEZAVIMAS

Protezavimas – tai kietųjų danties audinių spalvos ir anatominės formos atkūrimas, kai dantis dėl įgimtos ar įgytos patologijos suyra ir jo negalima atkurti plombinėmis medžiagomis. Dantų protezavimas taikomas esant patologiniam dantų nusidėvėjimui, po periodontologinių operacijų ar ortodontinio gydymo dantų formos ir kontaktų atstatymui.

Šiuolaikinės dantų protezavimo technologijos leidžia pagaminti protezą, atitinkantį aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus, todėl mūsų pacientams tikrai nereikia rinktis tarp grožio ir tvirtumo – kiekvienas dantų protezas gali būti tiek nepriekaištingai estetiškas, tiek patikimas ir atsparus.

 

BALINIMAS

Dantų balinimas – tai viena iš labiausiai paplitusių kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Dantų balinimas – paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną.

Pasaulyje dantų balinimas tai nėra nauja procedūra. Vandenilio peroksidas balinti dantims pradėtas naudoti jau daugiau kaip prieš šimtą metų. Moksliškai dantų balinimas vandenilio peroksidu pirmą kartą buvo pasiūlytas JAV odontologo Westlake 1895 „American Journal of Dental Science“