KONTAKTAI

Odontologijos kabinetas

Eidenta

Dvaro g. 48-2, LT-76346, Šiauliai
Į odontologijos kabinetą geriausiai yra paskambinti telefonu darbo metu.

Odontologijos kabinetas tel. 8-686-68863

Jei atsiųsite paklausimą el. paštu, mes į jį atsakysime, tačiau negarantuojame greito atsakymo. Žinutės tekste būtinai nurodykite Jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį.

LAIŠKO FORMA

Odontologijos kabinetas Šiauliuose

Odontologijos kabinetas yra įsikūręs Šiauliuose centre Dvaro gatvėje, gretimos gatvės yra Vytauto bei Varpo gatvės.

Adresas: Dvaro g. 48-25,
LT-76346, Šiauliai

Darbo metu skambinkite:
Mob. tel.: +370 (686) 68863

Darbo valandos: I-V: 09:00-17:00

Atvykimas automobiliu:

Prie kabineto patogu atvykti nuo Vytauto gatvės, pasukti į Dvaro gatvę, čia bus pats pirmasis daugiabutis namas. Šalia kabineto yra apmokama automobilių stovėjimo aikštelė. Mokėjimo automatas priešingoje gatvės pusėje. Mokestis tik 30 ct už 1 val.

Kitas privažiavimas nuo Aušros al. pasukti į Dvaro gatvę, tuomet važiuoti iki Vytauto gatvės, čia sustoti, reikės pereiti į priešingą kelio pusę. Sustoti taip pat galima visoje Dvaro gatvėję, tik nepamirškite sumokėti 30 ct į bilietų automatą.

Atvykimas autobusu:

Arčiausiai priveža autobusas Nr. ir sustoja Vytauto gatvėje šalia Davro gatvės. tuomet tik 100 metrų pėsčiomis. Kitais autobusais galite atvykti iki Tilžės gatvės sustojimo Saulės miestas arba Centro stotelėje. Nuo Saulės miesto eiti iki Vytauto gatvės, tada iki Dvaro gatvės ir iki odontologijos kabineto. Nuo centro stotelės reiktų keliauti iki Vilniaus gatvės (pėsčiūjų bulvaras), tada bulvaru iki Dvaro gatvės, o tada iki odontologijos kabineto Dvaro g. 48, Šiauliuose.

Mus rasite šalia Anara ir šalia Kirpyklos. Sėkmės 🙂